0216612617609382222590

مرکز چاپ کتاب

فهرست مطالب

خدمات سفارشی مرکز چاپ کتاب

ارائه بهترین خدمات چاپی به مشتریان اولویت شماره یک ما است ما می خواهیم شما از محصول نهایی راضی باشید هنگامی که برای چاپ کتاب به ما مراجعه می کنید، ما برای نوع درخواست و رفع مشکلات چاپی شما وقت صرف می کنیم یا به شما اطلاع می دهیم تا بتوانید قبل از چاپ آنها را برطرف کنید. ما همچنین برای اطمینان از اینکه اندازه فایل شما صحیح است و محتوای شما دچار اشکال نمی شود، زمان می گذاریم.

مرکز تخصصی چاپ نوین به نویسندگان این امکان را می دهد که بتوانند کتاب خود را در سرتاسر کشور بدون نگرانی در مورد ذخیره، حمل و نقل یا داشتن تعداد کافی کتاب در انبار، چاپ و ارسال کنند. فرمول ما برای چاپ کتاب سفارشی عالی بسیار ساده است.درواقع مرکز چاپ نوین یک مرکز چاپ کتاب است که توسط کارشناسان خود به صورت کاملا حرفه ای و با تجربه و تخصص بالا کار می کند و از بهترین تجهیزات چاپ و صحافی کتاب موجود در کشور استفاده می کند.

در اساسی ترین سطح، کار چاپگر کتاب این است که نسخه خطی دیجیتالی تمام شده شما را بگیرد و آن را به یک نسخه چاپی تبدیل کند.

همانطور که از نام آن پیداست، چاپ کتاب بر حسب تقاضا نوعی چاپ است که در آن کتاب پس از سفارش تولید می شود. فناوری چاپ دیجیتال کتاب چاپگرها را قادر می‌سازد تا کتاب‌ها را به مقدار دقیق مورد نیاز با یک چرخش سریع تولید کنند تا مشتری بتواند کتابی را در یک وب‌سایت یا از یک کتابفروشی سفارش دهد و انتظار داشته باشد ظرف چند روز آن را دریافت کند.

انتخاب بهترین خدمات چاپ کتاب اصلاً آسان نیست با این حال، چندین نکته مفید وجود دارد که می توانید هنگام ارزیابی گزینه های خود برای انتخاب مرکز چاپ کتاب در نظر بگیرید. مهم است که کدام ارائه دهنده خدمات برای شما بهترین کیفیت چاپ را انجام میدهد.

در حالی که هر پروژه چاپ کتاب جداگانه متفاوت است، نتایج همیشه یکسان است:

 • رنگ های چشم نواز در چاپ کتاب
 • پوشش شفاف و یکنواخت جوهر.
 • موجودی کاغذ با کیفیت
 • صحافی کتاب محکم و با کیفیت.
 • محموله های بسته بندی شده با دقت در محل مورد نظر شما تحویل داده می شود.

 هزینه چاپ کتاب

مانند تمامی فرایند های چاپی، چاپ کتاب نیز به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که بهتر است قبل سفارش کتاب خود تحقیق بیشتری در این زمینه انجام دهید و یا با ما در چاپ نوین تماس بگیرید. پارامتر هایی که در قیمت نهایی چاپ کتاب تاثیر دارند عبارتند از:تعداد صفحات، تیراژ مورد نظر، قطع کتاب، نوع چاپ و جلد کتاب، فرمت بندی و زمان تحویل کتاب ها. اما مواردی وجود دارند که با رعایت آنها شما می توانید قیمت نهایی چاپ کتاب را کاهش دهید به عنوان مثال همکاری با یک انتشارات، کاهش تیراژ چاپ، چاپ صفحات سیاه و سفید و استفاده از جلد و کاغذ معمولی می تواند هزینه ها را کاهش دهد.

چاپ نوین

با بیش از ۱۰۰۰ پروژه چاپ کتاب که در سالهای گذشته با موفقیت ارائه شد، ما می دانیم که نویسندگان، ناشران، سخنرانان و سایر خریداران کتاب چه نیاز و انتظاراتی از چاپگر کتاب خود دارند. چه به ۲۵ نسخه نیاز داشته باشید یا ۱۰۰۰۰ نسخه، مرکز چاپ نوین پیشرو در خدمات چاپ کتاب با گارانتی و تضمین کیفیت کتابهای چاپی خود است:

 • چاپ کتاب سفارشی مقرون به صرفه در تمام اندازه های استاندارد و انواع صحافی. قیمت فوری خود را در اینجا مشاهده کنید.
 • خدمات قابل اعتماد و مفیدبه مشتریان از کارشناسان با تجربه چاپ کتاب.
 • تیم تخصصی چاپ نوین پیش از چاپ کتاب اطمینان خاطر میدهد که فایل های کتاب شما به درستی تنظیم شده اند (قبل از اینکه چاپ شوند).
 • انجام کلیه امور چاپ توسط تیم باتجربه ما در زمینه چاپ کتاب و صحافی
 • ارسال رایگان برای اکثر سفارشات در مرکز چاپ کتاب چاپ نوین
 • تضمین رضایت ۱۰۰٪ بدون نگرانی
 • زمان‌های تحویل سریع—ما می‌توانیم کتاب‌های شما را در ۵ روز چاپ کنیم.

 

مرکز چاپ کتاب و مجله
چاپ کتاب و مجله

مرکز چاپ کتاب با کیفیت عالی

مرکز چاپ نوین متعهد به تولید کتاب های با کیفیت بالا در چاپخانه داخلی خود است که دارای گواهینامه کارشناسی ارشد است. این بدان معناست که هر کتابی که در مرکز چاپ خود تولید می‌کنیم با بالاترین استانداردهای چاپ دیجیتال مطابقت دارد، خواه چاپ کتاب کوتاه مدت، چاپ بر حسب تقاضا یا چاپ عمده باشد. فقط بهترین چاپگرهای کتاب در بازار این صلاحیت را دریافت می کنند، بنابراین می توانید اعتماد کنید که کتاب شما به طور مداوم و با نهایت دقت چاپ می شود.

شما توسط قوی ترین تیم در مرکز خدمات چاپ کتاب در صنعت پشتیبانی می شوید

کار با مرکز چاپ نوین به این معنی است که شما یک تیم کامل از متخصصان انتشار کتاب از جمله طراحان، متخصصان آماده سازی فایل و صنعتگران در مرکز چاپ کتاب را دارید که بر ایجاد کتاب های چاپی سفارشی زیبا تمرکز می کنند. مشاور راهنما همیشه در دسترس است! متخصص منصوب شما در تمام مراحل، از توصیه به شما در مورد اندازه‌ها و توصیه‌های صحافی کتاب، تا عیب‌یابی مشکلات فایل دست‌نوشته، در کنار شما خواهد بود. ما از فایل‌های شما محافظت می‌کنیم تا قبل از اینکه پروژه شما به مطبوعات برود، اشتباهات فایل را شناسایی و رفع کنیم.

آماده کردن کتاب برای چاپ

دلیلی وجود دارد که ما در مرکز خدمات چاپ کتاب با بالاترین کیفیت را در کسب و کار ارائه می دهیم. کتاب‌ها فقط به اندازه فایل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های چاپ پیشرفته ما هستند. تکنسین های پیش چاپ ما هر فایلی را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که کتاب های شما بی نقص هستند. علاوه بر کمک تیم پیش‌چاپ ما، می‌توانید برای تهیه فایل دست‌نوشته‌تان، قالب‌بندی صفحات داخلی و نهایی‌سازی فایل‌هایتان برای چاپ ، رویکردی عملی داشته باشید .

کتاب خود را سفارشی کنید

بیاموزید که چه چیزی باعث ایجاد کتاب شما می‌شود، از جمله سبک‌های جلد، صحافی‌های کامل و جلد سخت کتاب، انبارهای کاغذ، و عناصر دیگری که کتاب شما را منحصربه‌فرد می‌کند. ما توصیه‌های خود را بر اساس استانداردهای صنعت به شما ارائه میکنیم تا به شما کمک کنیم اندازه‌ای را انتخاب کنید که برای خواننده روشن کند چه چیزی می‌خرد.

 

مرکز چاپ کتاب

 

قبل از تصمیم نهایی با کارشناسان مرکز چاپ کتاب چاپ نوین مشاوره کنید

کیفیت مرکز چاپ کتاب ما را بررسی کنید! یک نسخه از کتاب خود را – هر اندازه، رنگی یا سیاه و سفید – با قیمت مناسب چاپ کنید. هیچ راهی بهتر از این برای تجربه تفاوت کیفیت چاپ کتاب مرکز چاپ نوین وجود ندارد. فقط با چاپ یک نسخه کتاب شروع کنید .

پیش از شروع مطمئن شوید که چه نوع چاپ رنگی می خرید؟ اولین سوال و مهمترین سوالی که باید از چاپگر کتاب خود بپرسید:

استفاده از چاپگر جوهرافشان یا چاپ بر پایه تونر

چاپ بر اساس تونر

چاپ بر اساس تونر معمولاً به عنوان رنگ پرمیوم فروخته می شود. ما پرس های HP Indigo را در مرکز چاپ کتاب خود داریم، بهترین از بهترین ها در فناوری چاپ رنگی جدید. پرس های HP Indigo از فناوری HP ElectroInk استفاده می کنند که از انتقال یکنواخت جوهر به کاغذ اطمینان حاصل کند. نتیجه چاپ تصویر برتر و با کیفیت عکس در هر صفحه است.

 

مرکز چاپ کتاب
مرکز چاپ کتاب

چاپ جوهر افشان

چاپ جوهر افشان معمولاً به صورت رنگ استاندارد یا رنگ اقتصادی فروخته می شود. از این فناوری استفاده می کند که در آن جوهر به معنای واقعی کلمه روی صفحه پاشیده می شود. به صدها سر جوهر افشان در ردیف فکر کنید. همانطور که کاغذ از زیر عبور می کند، این سرها مقادیر مختلفی از رنگ را برای ایجاد پوشش جوهر می پاشند. این قطعا برای هیچ کتابی با تصاویر رنگی یا گرافیکی توصیه نمی شود. گرفتن تصاویر واضح و دقیق با کیفیت عکس عملاً غیرممکن است. چاپ جوهر افشان یک فرآیند چاپ کم هزینه است که معمولاً برای چاپ تبلیغات ارزان مانند کوپن های سوپرمارکت اختصاص داده می شود.

در صورت وجود هرگونه سوال و نیاز به مشاوره رایگان با کارشناسان ما در مرکز چاپ کتاب “چاپ نوین” تماس بگیرید.۰۲۱۶۶۱۲۶۱۷۶

 

سوالات متداول

چرا چاپ نوین را انتخاب کنم؟

چاپ نوین یک مرکز خدمات چاپ کتاب می باشد که سالها در این زمینه فعالیت کرده و با قیمت مناسب ، کیفیت بسیار خوب و در کمترین زمان ممکن به شما خدمات عالی میدهد

چاپ کتاب با دستگاه جوهر افشان یا بر اساس تونر بهتر است؟

چاپ جوهر افشان برای تصاویر گرافیکی و رنگی توصیه نمیشود ولی چاپ بر اساس تونر نتیجه چاپ بسیار با کیفیت خواهد بود

قیمت چاپ کتاب

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات چاپ کتاب خود در صفحه هزینه چاپ کتاب براورد هزینه نمایید یا با پشتیبانی چاپ نوین تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۱۲۶۱۷۶

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *