02166126176

کیفیت چاپ را با ما لمس کنید ...

ورود / ثبت‌نام

حساب کاربری

سبد خرید

دلایل اصلی نیاز به خدمات چاپ دیجیتال

دلایل-نیاز-به-چاپ-دیجیتال

دلایل اصلی نیاز به خدمات چاپ دیجیتال :

امروزه، مردم وارد دنیای دیجیتال شده‌اند و بسیاری به انواع کانال‌های دیجیتال مانند عکاسی دیجیتال، طراحی‌های دیجیتال، هنر دیجیتال و حتی راه‌اندازی یک تجارت خدمات چاپ دیجیتال علاقه‌مند هستند . همه اینها به صورت الکترونیکی انجام می شود، به همین دلیل است که مردم باید واحدهای کامپیوتری خود را در خانه و محل کار داشته باشند. چرا؟ برای نسل امروزی بیشتر به اینترنت متکی است. و به دلیل نیاز به استفاده از نت، بیشتر موارد به صورت آنلاین یافت می شود. شما فقط باید جستجو کنید، مرور کنید و کلیک کنید، در نتیجه، چیزهایی را که به دنبال آن هستید پیدا کرده اید.

ابزارهای بازاریابی
اگر به بازاریابی علاقه دارید، باید از چاپ دیجیتال برای برنامه استراتژیک و بازاریابی استفاده کنید. اگر آنها برنامه ریزی کرده اند که کارت های چند لایه را در مورد محتوای خاصی ارائه دهند، باید آن را چاپ کنند. بیشتر اوقات، افراد بازاریابی به پوستر، برچسب و سایر موارد چاپ با فرمت بزرگ علاقه دارند. در تجارت، شما باید مبتکر و خلاق باشید، به خصوص زمانی که صحبت از استراتژی شما برای ارتباط با مشتریان می شود و چاپ دیجیتال یکی از مواردی است که باید برای افزودن به استراتژی بازاریابی خود در نظر بگیرید.

کارت دعوت یا رویداد

برنامه‌ریزان عروسی و برگزارکنندگان رویداد نیز نیازمند چاپ کارت دعوت‌ نامه‌ها، سوغاتی‌های خود و کلیه مواد مورد نیاز در رویدادهای خود هستند. حتی ساختن یک کارت تشکر ساده هم باید چاپ شود.

زندگی بسیار آسان تر است اگر فقط از منابع خود استفاده کنید. اگر می توانید کار را با استفاده از چاپ دیجیتال به خوبی انجام دهید، چرا از روش سنتی چاپ استفاده کنید؟ برخلاف روش سنتی، در چاپ دیجیتال می‌توانید کارها را در یک بازه زمانی معین انجام دهید تا ماشین‌ها برای شما کار کنند. آنها چاپ را انجام می دهند در حالی که انسان ها ویرایش و طراحی گرافیک را انجام می دهند.

پوسترهای منابع

انسانی منابع انسانی که به عنوان منابع انسانی نیز شناخته می شود، باید به عموم مردم در مورد استخدام خود اطلاع دهند و آنها به کمک شرکتی که خدمات چاپ دیجیتال ارائه می دهد نیاز دارند. این به HR کمک می کند تا آنچه را که نیاز دارد چاپ کند، ممکن است کارت ویزیت یا سربرگ یا بروشور باشد. این موضوع واقعاً می‌تواند به اطلاع عموم از اطلاعیه‌های ارسال شده یا چاپ شده در یک ماده خاص کمک کند.

همچنین، HR به تولید نامه برای کل پرسنل معروف است و این بدان معنی است که آنها برای انجام کارهای چاپی زیادی نیاز دارند. این دلیل کلیدی است که آنها باید با بهترین شرکت خدمات چاپ دیجیتال شریک شوند.

گرافیک خوب طراحی شده

یک تیم فناوری اطلاعات متشکل از افراد فناوری اطلاعات است و با این وجود، هنرمندان چیدمان عالی را همراه خود دارند. این یک فرصت عالی برای به نمایش گذاشتن مهارت هایی است که دارند. مزیت در اینجا این است که اگر آنها یک شرکت چاپ را با یک طراح صفحه‌آرایی می‌شناسند، دیگر مجبور نیستند شخصی را فقط برای طرح‌بندی چیزی برای یک کار استخدام کنند. تنها چیزی که آنها نیاز دارند این است که کسی را داشته باشند که مفاهیم طرح بندی اصلی را برای شما انجام دهد و کسی را پیدا کند که چاپ را برای شما انجام دهد.

سفارشی سازی چاپ

در دنیای دیجیتال، همه چیز برای ویرایش در دسترس است. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید تا زمانی که منبع باز باشد. در غیر این صورت، همیشه می‌توانید ایده‌ها و مفاهیمی را از آن دریافت کنید، اما باید مطمئن شوید که یک هنر اصیل می‌سازید نه آن که کپی شده است. و برای کمک به شما در مشکل سفارشی‌سازی، می‌توانید با یک شرکت برای نیازهای چاپ و سفارشی‌سازی خود با چاپ نوین تماس  بگیرید و هماهنگی کنید

برای جمع کردن، می‌توانید وقتی به چاپ دیجیتال متوسل می‌شوید، چیزهایی را که می‌خواهید به راحتی چاپ کنید سفارشی کنید. به عنوان مثال، شما یک طرح را به دو شخص خاص خطاب می کنید. اگر از روش چاپ دستی استفاده می کنید، به 2 صفحه مختلف نیاز خواهید داشت، حتی اگر طرح یکسان باشد اما در نام ها متفاوت باشد. اما اگر اهل چاپ دیجیتال هستید، فقط باید نام را سفارشی کنید و سپس آن را چاپ کنید. تصور کنید؟ شما یک پنی پس انداز کرده اید.

عجله در تقاضا
اکنون رایج است که تقاضا برای چاپ دیجیتال زیاد است. دانشگاه ها، شرکت های حقوقی، شرکت های حسابداری، کسب و کارهای کوچک اکنون به چاپ دیجیتال نیاز دارند. با این حال، چگونه به آنها می گویید که فقط یک تکه پوستر کوچک چاپ کنند و بعد از یک ساعت آن را دریافت می کنید؟ این همان چیزی است که هر کسب و کار چاپ دیجیتال با آن روبرو می شود.

علاوه بر این، در چاپ دیجیتال، نه تنها موضوع سیاه و سفید است، بلکه موضوع چاپ رنگی نیز می باشد. چاپ دیجیتال بسیار قدرتمندتر از آن چیزی است که فکر می کنید می تواند باشد و اکنون روندی است که همه با آن سازگار شده اند. بنابراین، این چند دلیل است که چرا باید خدمات چاپ دیجیتال را امتحان کنید .

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان‌های اصلی دلایل اصلی نیاز به خدمات چاپ دیجیتال

جدیدترین مطالب

ارتباط با ما

1- بنر مات (سایز 200*200)  

2- تخته شاسی عکس به همراه شاسی (سایز 50*70) 3 عدد همراه با 3 عدد پایه شاسی (امانی)

3- بادکنک مشکی نئون هلیومی (شب تاب) 15 عددی، طرح ستاره Happy Birthday

4- بادکنک آرایی با رنگ بندی دلخواه شما

5- ریسه چراغ ال ای دی 350 سانتی همراه با  عکس 40 عدد عکس 13*18

6- تیشرت کودک و یا بزرگ سال (با طرح دلخواه)

7- گیفت هدیه 30 عددی چاپ نوین

8- لیوان (ماگ) همراه چاپ طرح دلخواه 10 عددی

9- استند اسم رومیزی

10- ماکت کودک (یا شخصیت کارتونی)

11- میز استوانه ای 3 عددی مناسب با تم تولد شما

12- قاب عکس  30*21  (2 عدد)

13- عروسک تن پوش همراه با عروسک گردان 2 ساعت

قیمت پکیج: هفت میلیون و هشتصد هزار تومان

 1- چاپ بنر مات با طرح دلخواه شما (سایز 200*200)

2- تخته شاسی عکس به همراه شاسی (سایز 50*70)  2 عددی  همراه با 2 عدد پایه شاسی (امانی)

3- بادکنک مشکی نئون هلیومی (شب تاب) 10 عددی، طرح ستاره Happy Birthday

4- بادکنک آرایی با رنگ بندی دلخواه شما

5- ریسه چراغ ال ای دی 350 سانتی همراه با  35 عدد عکس 13*18

6- تیشرت کودک و یا بزرگ سال (با طرح دلخواه)

7- گیفت هدیه 20 عددی چاپ نوین

8- لیوان (ماگ) همراه چاپ طرح دلخواه 5 عددی

9- استند اسم رومیزی  

10- ماکت کودک (یا شخصیت کارتونی)

11- قاب عکس  30*21 یک عدد

12- میز استوانه ای 3 عددی مناسب با تم تولد شما

قیمت پکیج: چهار میلیون و دویست هزار تومان

1- چاپ بنر مات با طرح دلخواه شما در (سایز 200*200)

2- تخته شاسی عکس به همراه شاسی (سایز 50*70)  همراه با 1 عدد پایه شاسی (امانی)

3- بادکنک مشکی نئون هلیومی (شب تاب) 5 عددی، طرح ستاره Happy Birthday

4- بادکنک آرایی با رنگ بندی دلخواه شما

5- ریسه چراغ ال ای دی 350 سانتی همراه با عکس (30 عدد عکس 13*18)

6- تیشرت کودک و یا بزرگ سال (با طرح دلخواه)

7- گیفت هدیه  10 عددی چاپ نوین    

8- لیوان (ماگ) 3عددی

قیمت پکیج: دو میلیون و نهصد هزار تومان