0216612617609382222590

چاپ رول آپ

فهرست مطالب

رول آپ استند 

استند رول آپ وسیله ای قابل حمل است که به واسطه ابزار گرافیکی طراحی و به نمایش گذاشته می شوند. موارد استفاده از رول آپ در غرفه های نمایشگاهی، کمپین های فروش یا سایر رویدادهای خاص، بنرهای رول آپ بخشی از تجهیزات اساسی هستند. نه تنها یک سیستم بسیار موثر برای ارائه پیشنهاد شما بلکه شیوه ای جذاب هستند.
آنها همچنین به راحتی قابل حمل هستند، سریع تنظیم و جدا می شوند و یک گزینه چاپ منحصر به فرد هستند.

اگر تصمیم به تهیه یکی از محبوب ترین ابزارهای تبلیغات دارید، چاپ نوین بهترین گزینه است تا کیفیت بالای چاپ و محصولات، همچنین زمان بندی ارسال، و تعهد کاری ما مواردی باشد که تا ابد در ذهنتان باقی بماند. برای اطلاع از قیمت رول آپ و سفارش رول آپ در سایز های مختلف با ما تماس بگیرید:  ۰۲۱۶۶۹۳۸۹۴۲    ۰۲۱۶۶۹۶۴۸۵۵

شما نیز می توانید از یک رول بنر یا رول آپ استفاده کنید تا غرفه نمایشگاهی خود را به بهترین نحو به نمایش بگذارید. پس از عرضه و ارائه آماده به کار، هر رول آپ پیشنهاد شما را به سرعت قابل مشاهده و مهمتر از همه، بسیار چشم نواز می کند.

بنر چاپ شده در داخل استند محافظت می شود. در آنجا تا استفاده بعدی به خوبی حفظ می شود این بنر که فقط کمی جمع می شود، می تواند تنها در چند مرحله آسان به یک فضای تبلیغاتی جذاب و راست تبدیل شود. تبلیغات می تواند به همین سادگی و سریع باشد.

برای اطمینان از اینکه نمایشگر رول آپ به طور دائم به روز می ماند، توصیه می شود که بنر را مرتباً تغییر دهید. از یک طرف، صفحه نمایش را می توان به طور دائم استفاده کرد. قرار دادن چاپ در داخل پایه محافظت خوبی از چاپ بنر شما می کند.

از سوی دیگر، تغییر آسان بنر امکانات جدیدی را در استفاده از بنر باز می کند. صفحه نمایش در دراز مدت و برای تبلیغات مختلف و همچنین در زمینه های کاربردی قابل استفاده باقی می ماند. این بدان معنی است که می تواند بارها و بارها به عنوان تجهیزات اساسی برای تبلیغ شما استفاده شود

 بنرهای تبلیغاتی رول آپ یا اطلاع رسانی جدید

رول آپ را شما می توانید به راحتی با کیفیت بالا و سریعترین زمان سفارش دهید. حمل و نگهداری آسان این صفحه چاپ شده را بسیار محبوب کرده است. محتوای رول آپ که با نقوش مختلف چاپ می شوند، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر حضور در نمایشگاه ها و رویدادها، به طور فزاینده ای به عنوان رسانه تبلیغاتی در اتاق های فروش، هتل ها و سایر امکانات استفاده می شود. 

 

چاپ رول آپ
چاپ رول آپ

موارد نشان داده شده در بالا به شما این امکان را می دهد که به شیوه ای جذاب اطلاع رسانی و تبلیغ کنید. تخفیف های کوتاه مدت، تبلیغات یا رویدادها نیز می توانند با نمایش بنرها تبلیغ شوند. با گذشت زمان، بنرها به بخشی جدایی ناپذیر از تجهیزات نمایشگاه تجاری و تبلیغات فروش در محل فروش تبدیل شده اند.

اگر به دنبال بنر های تبلیغاتی پایه دار یا رول اپ هستید بنرهای تبلیغاتی چاپ نوین در اندازه های مختلف در چاپ های مختلف موجود است که با کیفیت بالا چاپ می شوند. نمایشگرهای بنر داخلی در سطوح کیفی مختلف اقتصادی، پرمیوم و حرفه ای را می توان به این چاپ ها مجهز کرد.

استفاده از بنرهای رول شونده محدود به استفاده در فضای داخلی نیست. شما همچنین می توانید رول آپ ها را فضای باز را ارائه دهید. سیستم فضای باز که در پارک های تفریحی، در محل شرکت یا روبروی موسسات فرهنگی قرار می گیرد، تبلیغات موثر در فضای باز را ارائه می دهد.

رول آپ در کاربردهای بیرونی و همچنین داخلی، تبلیغات چند وجهی سودمند است. بنرهای ایکس از زوایای مختلف توجه مشتریان را به خود جلب می کنند. جلو و پشت را می توان یکسان یا متفاوت چاپ کرد.  در بخش‌های مختلف، رول‌آپ‌های با کیفیت بالا در بین نمایشگرهای تبلیغاتی کلاسیک هستند. آنها با جابجایی ساده، سریع، حمل و نقل صرفه جویی در فضا و نسبت قیمت به عملکرد خوب خود را تحت تاثیر قرار می دهند.

 

پایه بنر رول آپ چگونه وصل می شود

قسمت های اصلی که پایه بنر غلتکی را تشکیل می دهند، پایه، نوار کاست و میله ها هستند. با بسیاری از پایه های بنر، یک کیف حمل گنجانده شده است و تمام قطعات می توانند در کیس قرار بگیرند تا حمل و نقل بین نمایشگاه ها یا ذخیره سازی در صورت عدم استفاده آسان شود.

پایه یک پایه صاف و مستحکم است که معمولاً فلزی است به طوری که می توان از پایه بنر در مکان های پر تردد مانند کف نمایشگاه ها استفاده کرد. گاهی اوقات ظاهری شکوفا می شود تا آن را از محصولات رقابتی مانند کلاهک های رنگی متمایز کند.

کاست بنر حاوی گرافیک بنر چاپ شده است که دور مکانیزم غلتکی پیچیده شده است، تصور کنید یک تکه کاغذ دور یک مداد پیچیده شده است و می توانید ایده ای از آنچه در محفظه کاست اتفاق می افتد به دست آورید. به بالای گرافیک بنر یک ریل بالایی متصل شده است که برای محکم نگه داشتن گرافیک بنر پس از قرار گرفتن قطب ها در جای خود استفاده می شود.

در بیشتر موارد، قطب ها یا چند بخش هستند، همانطور که در هنگام نصب چادر دیده می شود، یا تلسکوپی به این معناست که بخش ها در داخل یکدیگر شکاف دارند و برای ایجاد یک قطب تمام طول، پیچ ها را باز کرده و بیرون می کشند. سرنخ در نام اینجاست زیرا با همان اصل تلسکوپ کار می کند. در برخی از پایه‌های بنر، میله‌ها به بنر امکان تنظیم ارتفاع را می‌دهند، به این معنی که اگر تصمیم دارید از بنرهای گرافیکی بلندتر یا کوتاه‌تر استفاده کنید، نیازی به خرید پایه بنر دیگری ندارید.

وقتی آماده مونتاژ پایه بنر هستید، ریل بالایی را پیدا کرده و به سمت بالا می‌کشید تا گرافیک بنر از پایه ظاهر شود. سپس ریل بالایی به بالای میله در پشت پایه بنر متصل می شود و آن را در جای خود نگه می دارد. سادگی مونتاژ همراه با حمل و نقل آسان به این معنی است که غرفه های بنر غلتکی به طور گسترده در نمایشگاه ها و نمایشگاه ها استفاده می شود.

 

انواع رول آپ

رول آپ پاپ آپ چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، یک بنر پاپ‌آپ، پایه‌ای است که در آن «پاپ آپ» می‌شود. این بنرها کمی بزرگتر از بنرهای بلند هستند و برای نمایشگاه ها بسیار محبوب هستند. بخش های مختلف پایه بنر روی هم کلیک می شود تا یک پایه بنر چشمگیر ایجاد شود. پایه‌های پاپ‌آپ نیز نسبت به پایه‌های کششی گران‌تر هستند.

رول آپ pull up چیست؟

پایه بنر بلند شونده ، پایه‌ای است که به سادگی آن را بالا می‌کشید و می‌توانید در عرض چند ثانیه آن را نصب کنید. آنها همچنین می توانند به عنوان پایه های تبلیغاتی رول آپ یا غلتکی شناخته شوند و بسته به نیاز شما دارای ارتفاع ۲ متر با عرض های متفاوت هستند. این را می توان در یک یا دو طرف چاپ کرد و بسیار ارزان تر از گزینه های پاپ آپ آنها است. راه اندازی و جمع کردن این رول اپ  آسان است و آنها را به انتخابی محبوب برای تیم های فروش که به طور منظم از نمایشگاه ها بازدید می کنند تبدیل می کند. هزینه کم نیز آنها را به انتخابی ایده آل برای محل فروش در محل کسب و کار شما تبدیل می کند.

هزینه رول آپ

شاید مهمترین چیز برای بسیاری از مشتریان هزینه باشد. فراموش نکنید که هزینه را در ارتباط با کیفیت در نظر بگیرید. بسته به بودجه خود، یک بنر باکیفیت را پیدا خواهید کرد که برای شما و کسب و کارتان مناسب است.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *