0216612617609120725026

چاپ پوستر فوری

فهرست مطالب

چاپ پوستر

پوستر ها با طراحی های مختلفی به منظور اطلاع رسانی و معرفی محصول با توجه به کاربردی که دارند درمکان هایی همچون سالن های همایش و یا سینما بر روی دیوار ها چسبانده می شوند. به منظور تبلیغ برند مد نظر طراحی پوستر نیز بایستی بسیار نوآورانه و خلاق باشد چرا که زیبایی پوستر به جذب توجه مشتری می انجامد.

پوستر(poster) که آن را با نام دیوارکوب نیز می شناسیم معمولا برای دادن اطلاعات در مورد موضوعات مختلف استفاده میشود بطوری که این اطلاعات باید جامع و محدود باشد.

پوسترها در اندازه های مختلفی طراحی و چاپ میشوند ولی اندازه آنها باید به گونه ای باشد که از دور قابل خواندن باشد.معمولا پوستر ها به منظور استفاده روی دیوارها تولید میشوند. اکثرا به صورت عمودی طراحی می‌شوند تا باعث جلب توجه شوند و بتوانند اطلاعات لازم را منتقل کنند.

پوسترها اهداف چند منظوره دارند یک پوستر ممکن است برای تبلیغات باشد یا در قالب هنر موضوع سیاسی و اقتصادی را بیان کند. بطور کلی می توان از پوسترها در زمینه های مختلف با هدف رساندن منظور خاصی استفاده کرد.

اگر به دنبال چاپ پوستر هستید،می توانید برای مشاوره چاپ پوستر در سایز های مختلف و به صورت فوری از طریق سایت “چاپ نوین” با ما در ارتباط باشید یا با این شماره ها تماس بگیرید. ۰۹۳۸۲۲۲۲۵۹۰/ ۰۲۱۶۶۱۲۶۱۷۶

انواع پوستر

با توجه به هدف ایجاد پوستر محتوای مناسب با موضوع پوسترها  سبب ایجاد کاربردهای مختلفی برای آن ها می شود به همین دلیل نسبت به نوع کاربرد خود طراحی و تولید می شوند .نمی توانیم از یک روش مشترک برای تمامی پوستر ها استفاده کنیم. برای مثال جهت معرفی محصول جدید یک کمپانی نمی توان از پوستر های مشابه با پوستر های مراسم افتتاحیه استفاده نمود. حالا به معرفی برخی از پوسترها می پردازیم:

چاپ پوسترهای تبلیغاتی

پوسترهای تبلیغاتی رایج ترین نوع پوستر هستند.این پوسترها اغلب اطلاعاتی را درباره محصولات و خدمات یک برند را در فرمت های جذاب ارائه می‌دهندو هدفشان، جلب توجه رهگذران و آشنا کردن مخاطبان با محصولات و خدمات آن برند است تا در نهایت، به فروش بیشتر آن برند منجر شود مانند پوستر نوشیدنی فانتا.

چاپ پوستر فوری
چاپ پوستر فوری

چاپ پوستر رویداد

از این نوع پوستر ها بیشتر کسب و کارها برای گردهمایی خود استفاده می کنند.همچنین درباره رویدادهایی که قرار است در آینده رخ بدهند اطلاعاتی به ما می دهند.در پوستر رویداد ارائه اطلاعات کم است و در عین حال دعوت به عملی را انجام میدهد.پوسترهای کنسرت، راهپیمایی از این نوع هستند.

 

چاپ پوستر فوری
چاپ پوستر فوری

چاپ پوستر دیجیتال

امروزه دنیا بسوی تکنولوژی و دیجیتالی شدن حرکت می کند و کسب و کارها بازاریابی خود را به سمت دیجیتال مارکتینگ سوق می دهند.این روند باعث شد تا تبلیغات از پوسترهای چاپی به پوستر های دیجیتالی تبدیل شود.پوسترهای دیجیتالی امروزه در صفحه نمایش های مختلف بصورت محرک یا ثابت نمایش داده میشوند.یکی از ویژگی های پوستر های دیجتالی این است که می‌توانید از آنها مجدداً استفاده نمایید.

چاپ پوستر نمایشی

پوسترهای نمایشی در واقع همان پوسترهای سینمایی است که برای تبلیغ برنامه‌های تلویزیونی، نمایش‌های تئاتر یا کنسرت‌های موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پوستر آموزشی و سازنده

پوسترهای هستند که آگاهی و اطلاعات مردم را درباره یک موضوع گسترش می‌دهند و یک محصول یا برند را تبلیغ نمی کنند. در این نوع پوسترها فقط نام یا لوگوی شرکت ها در انتهای پوستر در اندازه کوچک ذکر میشودمشاغلی مانند پزشکی بیشتر از این نوع پوسترها استفاده می کنند.

پوسترهای مسافرتی

پوستر های مسافرتی همانطور که از نامشان پیداست افراد را به مسافرت ترغیب می کنند.معمولا شرکت یا افرادی از این پوستر ها استفاده می کنند که خدمات گردشگردی و توریستی ارائه میدهند.از مشهورترین پوسترهای مسافرتی پوسترهای امریکایی WPE هستند که آغاز به کار آن ها در دهه ۱۹۳۰ میلادی بود.

مزایای چاپ پوستر

به طور کلی استفاده از پوستر و بنر راه بسیار مناسبی برای جذب مخاطب و تبلیغ یک نوع کالا یا خدمات می‌باشد. پوستر از ابزارهای فیزیکی مهمی است که برای رشد و تاثیرگذاری تبلیغ بسیار موثر است.همچنین پوستر قابلیت نصب در هرجایی را دارد ولی قبل از آن باید مجوز این کار از سازمان مربوطه اخذ کنید.یکی دیگر از قابلیت های پوستر این است که همه اقشار جامعه را پوشش می دهد و تحت تاثیر قرار می دهد و فقط مخصوص به گروه خاصی نیست.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *