0216612617609120725026

چاپ کتاب کودک

فهرست مطالب

چاپ کتاب کودک به معنای رنگ های زنده و صحافی با کیفیت بالا برای کودکان است. تجهیزات چاپ کتاب پیشرفته شرکت چاپ نوین در رنگ‌های زنده و کنتراست‌های سیاه و سفید غنی چاپ می‌کنند که تصاویر و چاپ شما را زنده می‌کنند!

این که کتاب کودکان تا چه اندازه در استفاده مکرر از کتاب مقاومت می کند، باید در نظر گرفته شود. مواد صحافی کاغذ و کتاب با بالاترین کیفیت طراحی شده باشد تا به کتاب شما ظاهر حرفه ای و جذابیت مورد نیاز خود را بدهد. چه کتاب شما یک کتاب کودک با جلد سخت باشد، چه کتاب کودک با جلد نرم یا یک کتاب کودک با جلد پلاستیکی ، ما می توانیم همانطور که می خواهید چاپ کتاب شما را انجام دهیم.

کار ما فقط چاپ کتاب کودک نیست، بلکه ایجاد یک تجربه جذاب برای شما، مشتری است. موفقیت ما مستقیماً به موازات موفقیت شما است و ما به گونه ای کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دو از مزایای بهینه برخوردار می شویم. چاپگرهای اختصاصی ما شما را همیشه در مورد فرآیند چاپ به روز می کنند. چه چاپ نسخه چاپی یا چاپ نسخه نرم افزاری، خدمات چاپ ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان سفارشی شده است. اولویت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که ارتباط شفافی بین ما و مشتریان وجود دارد، تا این فرآیند لذت بخش باشد. ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات مشتریان بالقوه خود نیز هستیم.

 

طراحی داخلی کتاب یا جلد کتاب خود را به ما بسپارید و کتاب شما را به یکی از روش های زیر چاپ کنیم:

  • کتاب تصویری تمام رنگی
  • کتاب های کودک نوپا
  • کتاب های چاپ شده
  • کتاب های کپی نرم
  • کتاب با جلد سخت

چرا چاپ افست را برای کتاب کودکان خود انتخاب کنید؟

برای کتاب های کودکان، به یک شرکت چاپی چاپ افست حرفه ای نیاز دارید که بتواند کتاب شما را با قیمتی مقرون به صرفه چاپ کند. اما نگران نباشید، این انتخاب خوبی است، زیرا به شما محصولی عالی، شخصی‌سازی شده با نیازهای شما می‌دهد.

چیدمان یک کتاب کودک پیچیده است. برخلاف آنچه برخی معتقدند، نوشتن خوب برای کودکان بسیار چالش برانگیزتر از خوب نوشتن برای بزرگسالان است. و ماهیت بسیار بصری و لمسی بسیاری از کتاب‌های کودکان به این معنی است که در مراحل طراحی و چیدمان نیز مهارت‌ها و توجه به جزئیات خاصی را دارند. ناگفته نماند رنگ های زیبا و پر جنب و جوش و کاغذهای زیبا که آثار هنری شما را از صفحه خارج می کنند و فقط با چاپ “واقعی” می توانید به دست آورید.

آیا می توانم کتاب کودکان با جلد گالینگور چاپ کنم؟

پاسخ کوتاه این است که بله، می توانید کتاب کودک را با جلد گالینگور چاپ کنید. اگر آن چیزی است که شما می خواهید، ما این کار را برای شما انجام می دهیم. اما معمولاً این کار ضروری نیست – با توجه به افزایش  هزینه‌ها به دلیل الزامات طراحی پیچیده‌تر، هزینه بالای مواد که در چاپ کتاب با جلد گالینگور نقش دارد.  اما ما برای کاهش هزینه چاپ کتاب کودک به شما توصیه می‌کنیم فعلاً به قالب‌های رایج‌تر و ارزان‌تر بسنده کنید.

هزینه چاپ کتاب کودک چقدر است؟

پاسخ به این سوال به فرمت – کتاب ،نوع جلد شومیز یا جلد سخت – به همراه تعداد صفحات، وزن کاغذ، تصاویر، اندازه و موارد دیگر بستگی دارد. بنابراین، ما نمی‌توانیم به شما پاسخی واحد بدهیم که هزینه چاپ کتاب کودکان شما چقدر است. اما می توانید از ماشین حساب ما استفاده کنید تا بتوانید هزینه چاپ کتاب خود را بدست آورید. یا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

چاپ کتاب کودک با ارزانترین قیمت

مراحل چاپ کتاب کودک

مراحل چاپ کتاب کودک شامل جزئیات سفارش، طراحی جلد کتاب کودک، تایید جلد کتاب کودک و در نهایت چاپ کتاب کودک می‌باشد که در ادامه به طور کامل به آن پرداختیم.

جزئیات سفارش

مشخصات پروژه چاپ کتاب خود را ثبت کنید. تمام جزئیات و دستورالعمل هایی را که فکر می کنید باید رعایت شود، ارائه دهید. سپس کارشناسان چاپ نوین در اولین فرصت بعد از بررسی درخواست شما را تایید می نماید.

طراحی جلد کتاب کودک

طراحان ما پس از در نظر گرفتن تمامی اطلاعات و الزامات مورد نظر، اقدام به طراحی جلد کتاب کتاب کودک شما خواهند کرد.

تایید جلد کتاب کودک

جلد کتاب پس از طراحی کامل، برای تایید شما ارسال می شود. پس از تایید، امیدوارم جلد کتاب نهایی شود. اصلاحات یا تغییرات بیشتر نیز با توجه به نیازهای مشتریان در نظر گرفته شده و اجرا می شود.

چاپ‌کتاب کودک

پس از طراحی کامل و تایید کامل کتاب توسط مشتری، آماده چاپ است. اینکه آیا باید در نسخه نرم افزاری یا نسخه چاپی چاپ شود به شما بستگی دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *