0216612617609120725026

تأثیر تبلیغات چاپی در بازاریابی

فهرست مطالب

تأثیر تبلیغات چاپی در بازاریابی

به دنبال راهی برای عبور از سد ارتباطی بین خود و مشتریان بالقوه خود هستید؟ در عصر دیجیتال امروزی، اشباع شدن بازار هدف شما از تبلیغات آنلاین و بازاریابی ایمیلی آسان است. وقت آن رسیده است که یک رویکرد اثبات شده برای دستیابی به مشتریان بالقوه خود، یعنی تبلیغات چاپی داشته باشید.

با توجه به آمار ارائه شده صنعت ایالات متحده و سراسر جهان، تبلیغ کنندگان ایالات متحده به طور متوسط ​​167 دلار برای هر نفر در پست مستقیم خرج می کنند تا به ارزش 2095 دلار از کالاهای فروخته شده به دست آورند. یعنی 1300% بازگشت سرمایه!

هنوز مطمئن نیستید که آیا سرمایه گذاری در تبلیغات چاپی برای شما مناسب است؟ به گفته مجله فوربس، مواد چاپی و نشریات به مشتریان شما تجربه برندی را ارائه می دهند که نمی توان آن را به صورت آنلاین تکرار کرد. در زیر ۶ دلیل وجود دارد که بر اهمیت تبلیغات چاپی تاکید می‌کند و اینکه چرا انتشار تبلیغات چاپی شما تاثیری ماندگار بر بازار هدف شما می‌گذارند.

تبلیغات چاپی فوری و باکیفیت

امروز به دنبال شروع پروژه بعدی تبلیغات چاپی خود هستید؟ مرکز چاپ و تبلیغات چاپ نوین می تواند کمک کند. چه در حال طراحی یک نشریه مجله بزرگ یا پست مستقیم بعدی خود باشید، ما اهمیت پروژه آینده شما را درک می کنیم و با تجربه و تخصص چندید ساله خود کمپین شما را به یاد ماندنی کنیم. امروز با ما تماس بگیرید.02166126176

 

تبلیغات چاپی
تبلیغات چاپی

1. چاپ قابل لمس است

نشریات، بروشورها، پوسترها و انواع دیگر مواد چاپی اقلام فیزیکی هستند. این اقلام می توانند ماه ها یا حتی سال ها پس از دریافت در ادارات یا منازل باقی بمانند. در حالی که بسیاری از مواد بازاریابی غیر فیزیکی برای یک هدف مفید هستند، مزایای تبلیغات چاپی فراتر از آن چیزی است که بیشتر مردم فکر می کنند.

2. چاپ معتبر است

مانند احساسی که وقتی مجله مورد علاقه خود را روی قفسه می بینید، در مورد احساس مشروعیتی که از چاپ حاصل می شود باید گفت. شما می توانید برگه چاپ شده را در هر زمان که بخواهید برای از سرگیری خواندن خود بگذارید و برگردید. و تبلیغات چاپی به بازاریابی مستقیم و رودررو نیاز دارند. ما به عنوان بازاریاب این را دوست داریم! یک قطعه چاپ شده که در گوشه میز قرار می گیرد، همواره در آنجا قرار هست تا زمانی که برای مشاهده مجدداً برداشته شود.

3. چاپ نام تجاری شما را ایجاد می کند

بازاریابان اهمیت داشتن یک نام تجاری شناخته شده را می دانند و نشریات چاپی و سایر راههای برندسازی راه بسیار خوبی برای تثبیت برند شما در ذهن افراد هستند. این به شما امکان می دهد کیفیت های زیبایی شناختی فونت، رنگ ها، تصاویر و بافت را به ارمغان بیاورید که به شناسایی برند کمک می کند.

4. چاپ به شما کمک می کند تا به بازار هدف خود برسید

طراحی و قرار دادن آگهی‌های شرکت شما در نشریات، روزنامه‌ها و مجلات می‌تواند به شما کمک کند تا به مخاطبان هدف خود برسید، چه یک بازار خاص یا عموم مردم. با استفاده از داده های جمعیتی، می توانید برند خود را به صورت استراتژیک در مکان مناسب در زمان مناسب، در مقابل مخاطبان مناسب قرار دهید.

5. تبلیغات چاپی جذاب تر است

وب‌سایت‌ها معمولاً در کمتر از 15 ثانیه در هر بازدید مرور می‌شوند. وقتی یک مشتری یا مشتری بالقوه مطالب چاپ را می خواند، برای مدت زمان طولانی تری درگیر می شود. به طور متوسط، یک مصرف کننده 43 دقیقه را صرف خواندن یک مجله می کند.

6. چاپ کمتر، برای شما بیشتر است

با توجه به اینکه شرکت‌های بیشتری تلاش‌های بازاریابی خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، با تبدیل شدن تبلیغات چاپی به روند جدید، نسخه قدیمی دوباره مورد توجه قرار گرفته است. اما این دنیای ارتباطات تبلیغات چاپی مشابه تبلیغات قدیم نیست! بازاریابان اطلاعات و داده های بیشتری برای تصمیم گیری حساب شده در مورد محتوا، مصرف، مصرف کنندگان و انواع اطلاعات دارند. صندوق های ایمیل مشتریان و مشتریان بالقوه مملو از تبلیغات ناخواسته و اخبار غیر ارزشمند است که بیشتر آنها عمدتا نادیده گرفته می شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، طراحی و به اشتراک گذاری یک برگه در بازاریابی و تبلیغات چاپی عالی باید در فهرست ابتکارات بازاریابی استراتژیک شما قرار گیرد.

7.تبلیغات چاپی برای شما اعتبار و اطمینان

اگر یک کسب و کار اواع و اقسام روش های تبلغاتی اینترنتی و غیر چاپی را امتحان کند و باز به نتیجه نرسد جای تعجب ندارد. اینترنت پر از اطلاعات اشتباه و گمراه کننده است و مشتریان به سختی اطمینان می کنند. صنعت چاپ اعم از چاپ بروشور، تراکت، بنر، کاتالوگ و… معتبر ترین توع تبلیغاتی است که می تواند توجه مشتری را جلب کند. اگر طرح شما روی اصول باشد و برای طراحی آن مخاطبان هدف در نظر گرفته شده باشند، اعتماد و اعتبار کسب شده از این طریق بسیار با ارزش تر و ماندگار تر خواد بود.

 

تبلیغات چاپی
تاثیر تبلیغات چاپی

آیا فکر می کنید تبلیغات چاپی یک رسانه ایستا است؟ دوباره فکر کن انواع مختلفی از تبلیغات موجود است، و برخی از بزرگترین بازیگران در تبلیغات چاپی با ادغام فناوری در تبلیغات خود کارهای شگفت انگیزی انجام می دهند. که طیف گسترده ای از مخاطبان را به خود جذب میکند.

 

ایجاد یک کتابخانه عالی از مواد چاپی و نشریات به این معنی نیست که تلاش‌های بازاریابی آنلاین خود را کنار بگذارید. کاملا برعکس است. ادغام بازاریابی دیجیتال و چاپی، کمپین های بازاریابی شما را قوی تر، مهم تر و انعطاف پذیرتر می کند.

در اینجا 3 روش وجود دارد که می توانید مطالب تبلیغات چاپی خود را تعاملی تر کنید:

  1. کدهای QR راهی عالی برای جذب بازار هدف خود به یک آدرس خاص وب یا وب سایت شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا خدمات شما است. استفاده از کدهای QR آسان است و می‌توان آن‌ها را متناسب با نیازهای شما و برند شرکت شما سفارشی کرد.
  2. اینفوگرافیک آمار و نمودارها ممکن است کسل کننده باشند، اما قالب بندی آنها به عنوان یک اینفوگرافیک به شما این امکان را می دهد که از نظر بصری جذاب و به یاد ماندنی به مخاطبان هدف خود برسید. یک نسخه دیجیتالی از اینفوگرافیک خود را بصورت آنلاین قرار دهید تا بتواند توسط مشتریان و مشتریان احتمالی به اشتراک گذاشته شود.
  3. رسانه های اجتماعینمادها و برچسب های رسانه های اجتماعی خود را در مطالب چاپی خود قرار دهید تا مکالمه را آنلاین کنید. محتوای جذاب را به صورت آنلاین ارسال کنید که پیام چاپی شما را تقویت می کند.
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *