0216612617609120725026

تاثیر شاپینگ بگ در تبلیغات و بازاریابی

تاثیر شاپینگ بگ در تبلیغات و بازاریابی

فهرست مطالب

تاثیر شاپینگ بگ در تبلیغات و بازاریابی

شاپینگ بگ پارچه ای نوع دیگر از محصولات پر طرفدار برای تبلیغات و بازاریابی هستند که طرح، رنگ و اندازه های متفاوتی دارند. ویژگی متفاوت شاپینگ بگ تبلیغاتی نسبت به سایر موارد تبلیغاتی استفاده از رنگ های مختلف، و قابلیت چاپ روی آن است که باعث افزایش پرستیژ برند فروشگاه یا شرکت می شود. طرحی که روی شاپینگ بگ چاپ می‌شود باید خلاقانه باشد. طرح چاپ شده باید به گونه ای باشد که در ذهن مخاطب بماند تا بتواند تبلیغات را به شیوه ای موثر انجام دهد.

طرحی است که روی آن چاپ می‌شود بسیار مهم است شاپینگ بگ، تا مدتی توسط مشتری شما حمل می‌شود و خیلی افراد نیز عادت دارند که این بگ ها را برای مصارف بعدی نگه دارند و آن ها را دور نیندازند که همین موضوع باعث می شود تا این ساک های پارچه ای تبدیل به یک ابراز بلند مدت بازاریابی شود.

با این حساب، نام برند و فروشگاه شما تا مدتی در ذهن و یاد آن ها خواهد ماند و در صورتی که محصولی که خریداری کرده اند کیفیت مناسبی داشته باشد، مجددا برای خرید به شما مراجعه خواهند کرد و نام برند و فروشگاه شما به فراموشی سپرده نخواهد شد.

کیفیت بگ تبلیغاتی ، استفاده از متریال مناسب، خوش دست بودن آن، راحتی حمل و نقل و زیبایی بصری عواملی هستند که می‌توانند به فروش بالاتر محصولات شما کمک کنند.

تاثیر شاپینگ بگ در تبلیغات و بازاریابی

انواع شاپینگ بگ

شاپینگ بگ با جنس های متفاوتی از انواع پارچه بافته یا نبافته عرضه می‌شوند. همچنین برخی از این بگ ها دارای روکش هایی هستند که به کیفیت ساک دستی افزوده و موجب افزایش دوام و استحکام آن نیز می‌گردد. جنس پارچه ای بگ تبلیغاتی باعث شده تا این محصول با حفظ اصالت و سنتی بودن، مدرن نیز باشد.

مزایای تاثیر شاپینگ بگ در تبلیغات و بازاریابی

  • ایجاد ماندگاری در ذهن مشتری و احتمال بالا برای خرید مجدد او
  • قابلیت مصرف چند باره
  • قایل شستشو
  • سازگار با محیط زیست
  • وجود فضای خوب برای تبلیغات
  • یک بیل بورد متحرک
  • هزینه مقرون به صرفه در برابر مزایا
  • ظاهر شیک و جذاب
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *