0216612617609120725026

چاپ اتیکت

فهرست مطالب

اتيكت يا تگ آويز 

اتيكت محصولي از جنس پارچه، پلاستيك، كاغذ، چرم و …. است كه اطلاعاتي شامل نام تجاري، سايز، قيمت، شرايط شستشو، تاريخ توليد و انقضاء و …. در آن قيد شده است. چاپ و توليد اتيكت كه گاهي به آن مارك هم گفته مي شود براي كسب و كارها مفيد و موثر است. اتيكت ها براساس كاربرد و نوع چاپ اطلاعات انواع مختلفي دارند و با كمي دقت در محيط اطرافتان مي توان مدل هاي مختلف آن را در منزل يا محل كارتان مشاهده كنيد.

در ادامه با انواع مختلف آن آشنا خواهيد شد پس تا آخر متن همراه ما باشيد.

 

چاپ اتیکت
چاپ اتیکت

 

انواع اتيكت

اتيكت ها انواع متفاوتي دارند و براساس نياز مشتري مي تواند در طرح ها و مدلهاي مختلفي توليد شوند. اولين تفاوت اتيكت ها اطلاعات روي آن است كه همين موضوع روي طراحي آن تاثير مستقيم دارد. به طور مثال شما ممكن است فقط نام تجاري محصول و لوگو را بخواهيد ذكر كنيد و يا ممكن است بخواهيد اطلاعات كامل تري مانند قيمت، نحوه ي شست و شو و …. قيد شود.

 

اتيكت آويز 

جزء به صرفه ترين و ارزان ترين اتيكت ها محسوب مي شوند و اگر به دنبال كم كردن هزينه هاي خود هستيد انتخاب اين نوع به شما پيشنهاد داده مي شود.

اتيكت لباس 

قطعاً داشتن يك اتيكت زيبا با طراحي مناسب مي تواند مخاطب بيشتري را جذب كند و اعتبار خاصي به لباس شما مي بخشد. كرافت و طلا كوب پرتيراژترين اتيكت هاي لباس هستند.

 

اتيكت دايره 

يكي از اتيكت هاي فانتزي اتيكت دايره هست كه بسياري از محصولات مي توان آن را نصب كرد. در جنس هاي سلفون مات و براق، كرافت، لمينت مات و براق، لمينت برجسته طلاكوب، كتان ساده، كتان لمينت، سلفون مخملي ساده و طلاكوب موجود هستند.

اتيكت خاص 

همانطور كه از اسمش مشخص هست شما مي توانيد به دلخواه خودتان و با توجه به نوع كسب و كارتان اتيكت خاصي را براي طراحي سفارش دهيد. مثلاً اگر در حرفه ي كيف فعاليت داريد يك اتيكت شبيه كيف طراحي كنيد.

مزاياي اتيكت

اتيكت مي تواند هويت منحصربفرد سازمان شما را مشخص كند و با طراحي زيباي آن و ماندگاري روي محصول، احساس تعلق، كيفيت محصول و حسن نيت را مي توان به مخاطب انتقال داد. توصيه مي شود كه به نحوه ي طراحي اتيكت توجه ويژه ايي داشته باشيد.

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *