0216612617609120725026

چاپ اتیکت

فهرست مطالب

اتیکت یا تگ آویز 

اتیکت محصولی از جنس پارچه، پلاستیک، کاغذ، چرم و …. است که اطلاعاتی شامل نام تجاری، سایز، قیمت، شرایط شستشو، تاریخ تولید و انقضاء و …. در آن قید شده است. چاپ و تولید اتیکت که گاهی به آن مارک هم گفته می شود برای کسب و کارها مفید و موثر است. اتیکت ها براساس کاربرد و نوع چاپ اطلاعات انواع مختلفی دارند و با کمی دقت در محیط اطرافتان می توان مدل های مختلف آن را در منزل یا محل کارتان مشاهده کنید.

در ادامه با انواع مختلف آن آشنا خواهید شد پس تا آخر متن همراه ما باشید.

 

چاپ اتیکت
چاپ اتیکت

 

انواع اتیکت

اتیکت ها انواع متفاوتی دارند و براساس نیاز مشتری می تواند در طرح ها و مدلهای مختلفی تولید شوند. اولین تفاوت اتیکت ها اطلاعات روی آن است که همین موضوع روی طراحی آن تاثیر مستقیم دارد. به طور مثال شما ممکن است فقط نام تجاری محصول و لوگو را بخواهید ذکر کنید و یا ممکن است بخواهید اطلاعات کامل تری مانند قیمت، نحوه ی شست و شو و …. قید شود.

 

اتیکت آویز 

جزء به صرفه ترین و ارزان ترین اتیکت ها محسوب می شوند و اگر به دنبال کم کردن هزینه های خود هستید انتخاب این نوع به شما پیشنهاد داده می شود.

اتیکت لباس 

قطعاً داشتن یک اتیکت زیبا با طراحی مناسب می تواند مخاطب بیشتری را جذب کند و اعتبار خاصی به لباس شما می بخشد. کرافت و طلا کوب پرتیراژترین اتیکت های لباس هستند.

 

اتیکت دایره 

یکی از اتیکت های فانتزی اتیکت دایره هست که بسیاری از محصولات می توان آن را نصب کرد. در جنس های سلفون مات و براق، کرافت، لمینت مات و براق، لمینت برجسته طلاکوب، کتان ساده، کتان لمینت، سلفون مخملی ساده و طلاکوب موجود هستند.

اتیکت خاص 

همانطور که از اسمش مشخص هست شما می توانید به دلخواه خودتان و با توجه به نوع کسب و کارتان اتیکت خاصی را برای طراحی سفارش دهید. مثلاً اگر در حرفه ی کیف فعالیت دارید یک اتیکت شبیه کیف طراحی کنید.

مزایای اتیکت

اتیکت می تواند هویت منحصربفرد سازمان شما را مشخص کند و با طراحی زیبای آن و ماندگاری روی محصول، احساس تعلق، کیفیت محصول و حسن نیت را می توان به مخاطب انتقال داد. توصیه می شود که به نحوه ی طراحی اتیکت توجه ویژه ایی داشته باشید.

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *