0216612617609120725026

انجام خدمات چاپ جشنواره بین‌المللی فیلم‌ و عکس ورزشی ایران توسط چاپ نوین

انجام خدمات چاپ جشنواره بین‌المللی فیلم‌ و عکس ورزشی ایران توسط چاپ نوین

فهرست مطالب

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران و پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران همزمان با عید سعید غدیر خم آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، جشنواره بین‌المللی فیلم‌ و عکس ورزشی ایران شب گذشته (دوشنبه، ۲۷ تیرماه) در مجموعه ورزشی انقلاب (سالن راگادید) با افتتاح نمایشگاه عکس آثار برگزیده، آغاز شد.

در ادامه این مراسم، پیام تصویری فرانکو اسکانی، رییس فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (ficts) و دبیر جشنواره فیلم های ورزشی میلان ایتالیا در سالن پخش شد و آصف کریم ـ رییس جشنواره فیلم‌های ورزشی کنیا (جشنواره منطقه‌ای قاره آفریقا) به عنوان مهمان مراسم افتتاحیه نکاتی درباره اهمیت جشنواره فیلم‌های ورزشی و سینمای ایران تشریح کرد.

فضل‌الله باقرزاده، نایب رییس کمیته ملی المپیک نیز در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم‌های ورزشی با قدردانی از روند برگزاری جشنواره، به اهمیت زبان هنر و ورزش در ترویج امید و نشاط آفرینی در جامعه تاکید کرد.

در ادامه این مراسم با حضور داوران بخش عکس، جوایز برگزیدگان پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران اهدا شد، در این بخش فرشاد عباسی، عبدالواحد میرزازاده، احمد معینی جم و احمد بلباسی از ایران جوایز بخش‌های مختلف را کسب کردند. همچنین عکاسانی از اسپانیا، تایوان، آمریکا، اندونزی و ایتالیا دیگر جوایز جشنواره عکس ورزشی را کسب کردند.

در این مراسم همچنین جایزه جشنواره فیلم‌های ورزشی میلان ۲۰۲۱ برای فیلم رویاهای خالکوبی شده به بهزاد توکلی، تهیه‌کننده این فیلم اهدا شد.

در بخش موضوعی جشنواره نیز چهار جایزه با حضور داوران این بخش اهدا شد. جایزه بهترین فیلم جشنواره با موضوع روح المپیک، مفاهیم صلح و دوستی به فیلم «تماشای باغ عالم» به کارگردانی گروهی و تهیه‌کنندگی سعید شمس و دیپلم افتخار این بخش به فیلم «بزرگراه» به کارگردانی فرزانه امینی اهدا شد.

در بخش ورزش همگانی و سلامت عمومی جایزه اول به فیلم «سلاطین گل کوچیک» به کارگردانی امیر زوینی و دیپلم افتخار این بخش به فیلم «بچه‌های زمین خاکی» به کارگردانی میکائیل دیانی اهدا شد. جایزه بهترین اثر در بخش فیلمنامه نیز به اثر «می‌جنگم تا زنده بمانم» نوشته محسن راست‌خانه تعلق گرفت. جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره نیز به فیلم «بردی» به کارگردانی سید ادنان طاهری اهدا شد.

همچنین از طرف سازمان بسیج ورزشکاران جایزه بهترین فیلم با موضوع ایثار و شهادت به فیلم «گلشهر» به کارگردانی حسین نژادموسی و از طرف کمیته ملی پارالمپیک جایزه بهترین فیلم با موضوع پارالمپیک به فیلم «پهلوان» به کارگردانی مهرداد شعبانی‌نیا اهدا شد.

همچنین در مراسم افتتاحیه جشنواره آیین نکوداشت سه چهره مطرح زنده‌یاد حمیدرضا صدر، زنده‌یاد قاسم فارسی و زنده‌یاد علیرضا غفاری برگزار شد. در ادامه مراسم نیز از سال‌ها خدمات و تلاش‌های اردشیر لارودی، روزنامه‌نگار پیشکسوت ورزشی و علی کاوه، عکاس مطرح و پیشکسوت ورزشی تجلیل شد.

در ادامه این مراسم نیز از کتاب پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران رونمایی شد.

در بخش پایانی مراسم شب گذشته، مرتضی علی عباس میرزایی، کارگردان فیلم سینمایی «بیرو» با حضور در جایگاه توضیحاتی درباره ساخت این فیلم و اهمیت ساخت فیلم‌های ورزشی و برگزاری جشنواره ارائه کرد و در ادامه این فیلم برای مهمانان جشنواره به عنوان فیلم افتتاحیه اکران شد.

مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران و پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران شب گذشته دوشنبه، ۲۷ تیرماه در سالن راگادید مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و پس از دو روز نمایش فیلم‌های منتخب در این مجموعه، چهارشنبه، ۲۹ تیرماه ساعت ۱۹ برگزیدگان جشنواره در مراسم اختتامیه در مجموعه فرهنگی غدیر معرفی می‌شوند. همچنین در مراسم اختتامیه جشنواره از یک دهه تلاش و حضور پژمان جمشیدی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال و بازیگر فعال این روزهای سینمای ایران تجلیل خواهد شد.

در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران بیش از ۵۳۱ اثر از ۶۹ کشور و در پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران بیش از ۳ هزار عکس از ۵۳ کشور به جشنواره ارسال شده است.

خدمات چاپ نوین

تمامی امور چاپ بنر ،چاپ تراکت ، چاپ بروشور و… سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران و پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران توسط مجموعه چاپ نوین، به عنوان حامی جشنواره، تهیه تولید شده است.

شما نیز میتوانید برای انجام امور چاپی خود از خدمات چاپ نوین استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *