0216612617609120725026

انواع برچسب دخترانه

فهرست مطالب

انواع برچسب دخترانه

برچسب‌ یکی از بهترین وسیله‌های تزیینی برای افزایش جذابیت در وسیله‌های مختلف است. وجود تنوع بالا در برچسب‌های دخترانه کار را برای شما راحت‌تر می‌کند؛ زیرا با توجه به سلیقه و علاقه خود می‌توانید از رنگ و طرح‌های مختلف موجود در این زمینه استفاده کنید. جنس به کار رفته در ساخت برچسب‌های دخترانه یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که دسته‌بندی بزرگی را در این زمینه ایجاد می‌کند. چاپ لیبل

برچسب‌های دخترانه فانتزی دارای طرح‌های مختلفی هستند که هر کدام از آن‌ها برای محدوده‌های سنی منحصر به فردی به کار می‌روند؛ به طوری که انواع طرح‌های کودکانه تا مفهومی در این مجموعه‌ها دیده می‌شوند. سایز برچسب یکی دیگر از معیارهایی است که در این زمینه دسته‌بندی گسترده را ایجاد می‌کند؛ به طوری که مدل‌های مختلفی در ابعاد و اندازه‌های متنوعی وجود دارند.

انواع طرح‌های برچسب دخترانه

تعیین محدوده مشخصی برای طرح‌های موجود در دنیای برچسب‌های دخترانه وجود ندارد؛ زیرا الگو و منابع متعددی برای الهام گیری جهت ساخت برچسب‌های دخترانه وجود دارند. برنامه‌های کودک اصلی‌ترین بخش این محصولات را به خود اختصاص می‌دهند؛ به طوری که می‌توانید لیبل‌های کپی شده از شخصیت‌های کارتونی مختلف را داشته باشید. چاپ استیکر

طراحی مفهومی از دیگر نمونه‌های موجود در برچسب‌های دخترانه هستند که برای سنین بالاتر می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. طرح‌های نوجوانانه متعددی در دنیای برچسب‌ها وجود دارند که هر کدام از آن‌ها برای رساندن مضامین متنوع طراحی شده‌اند. مهم‌ترین عامل در انتخاب طرح برچسب دخترانه سلیقه و محدوده سنی است.

برچسب‌های دخترانه کاغذی

برچسب‌های کاغذی به دلیل تنوع بالا در جنس و طرح‌های خود از طرفداران زیادی برخوردار هستند. انواع متریال‌های مختلف مانند کاغذ گلاسه، نیمه کلاس و مات در ساخت برچسب‌های دخترانه به کار می‌روند. تفاوت این متریال‌ها در ساخت برچسب‌های دخترانه در براق بودن سطوح چاپ است. همچنین نوع چاپ به کار رفته در ساخت برچسب‌های کاغذی عامل مهمی برای تقسیم بندی در این زمینه محسوب می‌شود.

انواع روش‌های آفست، دیجیتال و فلکسی برای تولید برچسب‌های دخترانه به کار می‌روند. این محصولات با داشتن کیفیت بالا و حفظ جوهر چاپی خود در طولانی مدت رضایت شما را جلب خواهند کرد. مقاومت پایین برچسب‌های دخترانه کاغذی در برابر رطوبت و آب یکی از مهم‌ترین معایبی است که باید آن را در نظر بگیرید؛ بنابراین در صورتی قصد استفاده از برچسب‌های دخترانه در محیط‌های مرطوب یا باز را دارید بهتر است به سراغ متریال‌های دیگری بروید.

برچسب های پی‌وی‌سی یا پلی وینیل کلراید دخترانه

پلی وینیل کلراید یکی دیگر از متریال‌های پرکاربرد در ساخت برچسب‌های دخترانه است. این پلاستیک با مقاومت بالا در برابر عوامل مخرب مانند رطوبت، کشیدگی و پارگی ارزش خرید بالایی دارد؛ بنابراین در صورت وجود آب چسبندگی خود را تا حدود زیادی حفظ می‌کند. چاپ انواع طرح‌های رنگی بر روی پی‌وی‌سی با استفاده از چاپگرهای مخصوص امکان‌پذیر است.

برچسب‌های دخترانه پی‌وی‌سی در طرح و رنگ‌های مختلفی مشاهده می‌شوند که به عنوان جایگزینی برای لیبل‌های کاغذی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. استفاده از برچسب‌های پی‌وی‌سی بر روی لوازم تحریر و دیگر وسایل شخصی جذابیت دخترانه بیش‌تری ایجاد می‌کند. همچنین در طولانی مدت پایداری جوهر چاپ شده و چسبندگی خود را تا حد زیادی حفظ می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *