0216612617609120725026

جلد گالینگور سفارشی

جلد گالینگور سفارشی

فهرست مطالب

جلد گالینگور سفارشی

جلد گالینگور، که به آن جلد سخت نیز گفته می‌شود، نوعی جلد کتاب است که از دو لایه تشکیل شده است: یک لایه داخلی از مقوا یا کاغذ ضخیم و یک لایه خارجی از پارچه، چرم یا مواد دیگر. این جلد معمولاً دارای یک ستون فقرات سخت است که به کتاب استحکام می‌بخشد. این نوع جلد بسیار بادوام است و در برابر آسیب‌های فیزیکی مانند پارگی یا خمش مقاومت می‌کند. این امر آن را برای کتاب‌هایی که قرار است در معرض استفاده مکرر قرار گیرند، مانند کتاب‌های مرجع، کتاب‌های هنری و کتاب‌های کودکان، ایده‌آل می‌سازد. نمونه جلد گالینگور برای کتاب‌های گران‌قیمت یا کتاب‌هایی که قرار است به عنوان هدیه داده شوند، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا می‌تواند به کتاب ظاهری شیک و جذاب ببخشد. هم چنین قابلیت سفارشی سازی این نوع جلد کتاب محبوبیت آ« را بیشتر ساخته است. البته کمی وزن کتاب را بالا مبیرد.

قیمت جلد گالینگور از جلد شومیز بیشتر است. دیگر تفاوت جلد گالینگور و جلد شومیز این است که گالینگور از استحکام بیشتری نسبت به شومیز برخوردار است. جلد شومیز توسط چسب و جلد گالینگور توسط نخ پنبه و بخیه زدن به کاغذ ها متصل می شود. شما می توانید با تماس با مرکز خدمات چاپی چاپ نوین تمامی جلد ها از جمله جلد گالینگور پایان نامه، جلد تقدیر نامه گالینگور و جلد گالینگور کتاب را سفارش دهید و یا از طریق وب سایت اقدام نمایید.۰۲۱۶۶۱۲۶۱۷۶۰۲۱۶۶۹۳۸۹۴۲۰۲۱۶۶۹۶۴۸۵۵

به هر مناسبت، صحافی جلد گالینگور سفارشی راه حلی حرفه ای و زیبا برای اسناد شما ارائه می دهد! این کتاب ها با چسباندن کاغذ به یکدیگر با چسب حرارتی ساخته می شوند. سپس صفحات صحافی شده به داخل جلد سخت سفارشی چسبانده می شوند. صحافی گاینگور

اصطلاح جلد سخت یا گالینگور

جلد سخت اصطلاح فنی صحافی کتاب با جلد گالینگور است. صفحات تا می شوند، جمع می شوند و دوخته می شوند و با چسباندن و تا کردن یک ورق چاپ شده در اطراف ۳ تکه تخته خاکستری، یک جلد گالینگور ساخته می شود. سپس صفحات با چند صفحه اضافی به نام صفحات پایانی به داخل کیس چسبانده می‌شوند و یک کتاب کامل محفظه را تشکیل می‌دهند.

پوشش جلد گالینگور سفارشی

ما جلد جلو، شیرازه و پشت جلد کتاب گالینگور شما را روی یک صفحه چاپ می کنیم که دور یک تخته می پیچیم تا جلد گالینگور سفارشی کتاب شما ایجاد شود. کاغذهای انتهایی سفید به داخل جلد جلو و پشت چسبانده می شوند.

اندازه ها

ما می توانیم کتاب های جلد سخت سفارشی در اندازه های A5، A4 و A3 تولید کنیم.
اسناد A4 و A3 را می توان در لبه کوتاه یا بلند صحافی کرد.

 

جلد گالینگور سفارشی
جلد گالینگور سفارشی

تحویل فوری

حداقل ۲۴ ساعت برای چاپ و صحافی کتاب های جلد سخت نیازمندیم.
اگر به چاپ فوری و صحافی جلد گالینگور سفارشی نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید . بسته به حجم کاری ما در روز، ممکن است بتوانیم صحافی جلد گالینگور را سریعتر ارائه دهیم.

اتمام کار چاپ و تحویل سفارش به مشتری

پس از چاپ و صحافی کتاب‌های جلد گالینگور سفارشی، می‌توانید آن‌ها را از مرکز چاپ نوین واقع در میدان انقلاب یا به صورت ارسال و تحویل درب منزل، با کیفیت عالی دریافت کنید.

صحافی پایان نامه و پایان نامه ما با یک جلد سخت با پارچه سیاه یا آبی تیره یا پارچه مشابه انجام می شود. جزئیات پایان نامه شما را می توان با حروف طلایی یا نقره ای روی پایان نامه شما چاپ کرد.

اندازه های استاندارد چاپ پایان نامه

ما پایان نامه و صحافی پایان نامه جلد سخت A4 و A3 را ارائه می دهیم.
توجه داشته باشید که اسناد A3 را فقط می توان روی لبه کوتاه صحافی کرد.

ارسال فایل برای چاپ کتاب با جلد گالینگور سفارشی

چاپ کتاب باجلد گالینگور سفارشی

 

جلد گالینگور سفارشی
جلد گالینگور سفارشی

چگونه فایل های خود را آپلود کنیم

شما می‌توانید فایل‌های خود را به روشی که مناسب شما است – به صورت تک صفحه یا گسترش، فایل‌های جداگانه برای هر صفحه یا به صورت یک فایل ترکیبی ارائه کنید. این فایل را میتوانید به صورت مستقیم از طریق حساب واتس اپ پشتیبانی سایت یا صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید.

تعیین پوشش جلد

وقتی صحبت از تنظیم کتاب و آثار هنری به میان می‌آید، کتاب‌های گالینگور کمی با دیگر محصولات ما متفاوت هستند.
اکثر جلدها از چهار صفحه تشکیل شده اند – یک جلد جلو، یک جلد جلوی داخلی، یک جلد پشتی و یک جلد پشتی داخلی. جلد کتاب با جلد گالینگور سفارشی فقط دو صفحه است – یک جلد جلو و یک جلد پشت.

کاغذهای پایانی

صفحات روی جلد داخل و پشت جلد را نمی توان بر روی آن چاپ کرد. به اینها Endpapers می گویند.
در صورت سفارش، این مکان ها قفل خواهند شد. این مهم است زیرا ممکن است دنباله صفحه را به بیرون پرتاب کند و صفحات رو به چپ و راست را در ترتیب اشتباه قرار دهد.
یک انتخاب از کاغذهای پایانی وجود دارد – سفید یا سیاه.

شیرازه

اگر در حال آپلود کاور هستید، نیازی به ارائه فایل برای شیرازه کتاب به صورت جداگانه ندارید. عمق کتاب محاسبه شده و در سبد خرید نمایش داده می شود. با این حال، ما درخواست می کنیم که ۵ میلی متر اضافی به قاب جلو و پشت اضافه شود، که در هر دو طرف عمق کتاب در طراحی شما قرار می گیرد.
شیرازه کتاب باید به عنوان یک فایل جداگانه هنگام آپلود صفحات منفرد ارائه شود.

منطقه آرام

در اندازه صفحه جلد، ما یک منطقه آرام یا حاشیه حداقل ۸ میلی متر در اطراف لبه را توصیه می کنیم.

 


 

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص چاپ دیجیتال کتاب از کارشناسان با تجربه مرکز چاپ نوین با از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

شماره های تماس جهت چاپ جلد گالینگور

۰۲۱۶۶۱۲۶۱۷۶۰۲۱۶۶۹۳۸۹۴۲۰۲۱۶۶۹۶۴۸۵۵

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *