0216612617609382222590

جلد گالینگور سفارشی

فهرست مطالب

جلد گالینگور سفارشی

به هر مناسبت، صحافی جلد گالینگور سفارشی راه حلی حرفه ای و زیبا برای اسناد شما ارائه می دهد! این کتاب ها با چسباندن کاغذ به یکدیگر با چسب حرارتی ساخته می شوند. سپس صفحات صحافی شده به داخل جلد سخت سفارشی چسبانده می شوند.

اصطلاح جلد سخت یا گالینگور

جلد سخت اصطلاح فنی صحافی کتاب با جلد گالینگور است. صفحات تا می شوند، جمع می شوند و دوخته می شوند و با چسباندن و تا کردن یک ورق چاپ شده در اطراف ۳ تکه تخته خاکستری، یک جلد گالینگور ساخته می شود. سپس صفحات با چند صفحه اضافی به نام صفحات پایانی به داخل کیس چسبانده می‌شوند و یک کتاب کامل محفظه را تشکیل می‌دهند.

پوشش جلد گالینگور سفارشی

ما جلد جلو، شیرازه و پشت جلد کتاب گالینگور شما را روی یک صفحه چاپ می کنیم که دور یک تخته می پیچیم تا جلد گالینگور سفارشی کتاب شما ایجاد شود. کاغذهای انتهایی سفید به داخل جلد جلو و پشت چسبانده می شوند.

اندازه ها

ما می توانیم کتاب های جلد سخت سفارشی در اندازه های A5، A4 و A3 تولید کنیم.
اسناد A4 و A3 را می توان در لبه کوتاه یا بلند صحافی کرد.

 

جلد گالینگور سفارشی
جلد گالینگور سفارشی

تحویل فوری

حداقل ۲۴ ساعت برای چاپ و صحافی کتاب های جلد سخت نیازمندیم.
اگر به چاپ فوری و صحافی جلد گالینگور سفارشی نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید . بسته به حجم کاری ما در روز، ممکن است بتوانیم صحافی جلد گالینگور را سریعتر ارائه دهیم.

اتمام کار چاپ و تحویل سفارش به مشتری

پس از چاپ و صحافی کتاب‌های جلد گالینگور سفارشی، می‌توانید آن‌ها را از مرکز چاپ نوین واقع در میدان انقلاب یا به صورت ارسال و تحویل درب منزل، با کیفیت عالی دریافت کنید.

صحافی پایان نامه و پایان نامه ما با یک جلد سخت با پارچه سیاه یا آبی تیره یا پارچه مشابه انجام می شود. جزئیات پایان نامه شما را می توان با حروف طلایی یا نقره ای روی پایان نامه شما چاپ کرد.

اندازه های استاندارد چاپ پایان نامه

ما پایان نامه و صحافی پایان نامه جلد سخت A4 و A3 را ارائه می دهیم.
توجه داشته باشید که اسناد A3 را فقط می توان روی لبه کوتاه صحافی کرد.

ارسال فایل برای چاپ کتاب با جلد گالینگور سفارشی

 

جلد گالینگور سفارشی
جلد گالینگور سفارشی

چگونه فایل های خود را آپلود کنیم

شما می‌توانید فایل‌های خود را به روشی که مناسب شما است – به صورت تک صفحه یا گسترش، فایل‌های جداگانه برای هر صفحه یا به صورت یک فایل ترکیبی ارائه کنید. این فایل را میتوانید به صورت مستقیم از طریق حساب واتس اپ پشتیبانی سایت یا صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید.

تعیین پوشش جلد

وقتی صحبت از تنظیم کتاب و آثار هنری به میان می‌آید، کتاب‌های گالینگور کمی با دیگر محصولات ما متفاوت هستند.
اکثر جلدها از چهار صفحه تشکیل شده اند – یک جلد جلو، یک جلد جلوی داخلی، یک جلد پشتی و یک جلد پشتی داخلی. جلد کتاب با جلد گالینگور سفارشی فقط دو صفحه است – یک جلد جلو و یک جلد پشت.

کاغذهای پایانی

صفحات روی جلد داخل و پشت جلد را نمی توان بر روی آن چاپ کرد. به اینها Endpapers می گویند.
در صورت سفارش، این مکان ها قفل خواهند شد. این مهم است زیرا ممکن است دنباله صفحه را به بیرون پرتاب کند و صفحات رو به چپ و راست را در ترتیب اشتباه قرار دهد.
یک انتخاب از کاغذهای پایانی وجود دارد – سفید یا سیاه.

شیرازه

اگر در حال آپلود کاور هستید، نیازی به ارائه فایل برای شیرازه کتاب به صورت جداگانه ندارید. عمق کتاب محاسبه شده و در سبد خرید نمایش داده می شود. با این حال، ما درخواست می کنیم که ۵ میلی متر اضافی به قاب جلو و پشت اضافه شود، که در هر دو طرف عمق کتاب در طراحی شما قرار می گیرد.
شیرازه کتاب باید به عنوان یک فایل جداگانه هنگام آپلود صفحات منفرد ارائه شود.

منطقه آرام

در اندازه صفحه جلد، ما یک منطقه آرام یا حاشیه حداقل ۸ میلی متر در اطراف لبه را توصیه می کنیم.

 


 

برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص چاپ دیجیتال کتاب از کارشناسان با تجربه مرکز چاپ نوین با از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

شماره های تماس جهت چاپ جلد گالینگور

۰۲۱۶۶۱۲۶۱۷۶۰۲۱۶۶۹۳۸۹۴۲۰۲۱۶۶۹۶۴۸۵۵

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *